Naujienos

Vasaros skaitymai Ignalinos bibliotekoje

Liepos 3 d. prasidėjo skaitymo akcija Vasara su knyga. Ignalinos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vaikai susirinko skaityti Rudolfo Ericho Raspės knygelę „Miunhauzeno nuotykiai“.

Vasaros skaitymai Šiūlėnų bibliotekoje

Šiemet minimos kunigo, rašytojo, visuomenės veikėjo, lietuvybės puoselėtojo Juozo Tumo-Vaižganto 150-osios gimimo metinės. Ta proga Šiūlėnų biblioteka kviečia skaitytojus vaikus į akciją „Vasara su knyga“, kurios metu vyksta Vaižganto kūrybos vaikams pristatymas ir skaitymai, kūrybinės dirbtuvės, žygiai į gamtą.

Pagerbta Ignalinos krašto poetė Agota Ramutė Rimšelienė

Birželio 27 dieną Ignalinos viešoji biblioteka surengė kraštietės poetės Agotos Ramutės Rimšelienės (Savickaitės) kūrybos vakarą „Mes sudegame laike“.

Leopoldo Stanevičiaus kūrybos popietė

Birželio 19 d. Ignalinos viešojoje bibliotekoje svečiavosi kraštietis, Lietuvos Nepriklausomųjų rašytojų sąjungos ir „Spindulio“ literatūrinės draugijos narys, vertėjas, poetas Leopoldas Stanevičius.

Toliau renkame vietovardžius

Ir toliau vyksta projekto „Tverečiaus krašto vietovardžiai“ veiklos. Septintokai su mokytoja Skaidre Pauliukėniene bei šio projekto sumanytoja bibliotekininke Gintare Jurgelėniene susitiko su kraštiečiais Mamertu Papšiu ir Juozu Navicku.

Vaikų literatūros skyrius kviečia!

vasara su knyga 2

 

Pasakiška stovyklų pradžia

Jau įsibėgėjo Ignalinos viešosios bibliotekos projekto „Amatai atgyja pasakose“ stovyklos.

SKAITYDAMI MES PAKEISIME PASAULĮ!

Su pirmąja vasaros diena prasideda kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiantis „Skaitymo iššūkis“. Akciją jau ketvirtą kartą organizuojančios Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos kviečia literatūros mylėtojus vėl stoti į kovą su savimi, atsiversti knygas ir įveikti 5 skaitymo užduotis.

Nemokami mokymai bibliotekose

Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir projektas „Prisijungusi Lietuva“ kviečia gyventojus įgyti ar pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir dalyvauti nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose pradedantiems ir pažengusiems.

Klube „Rudenėlis“ pokalbis apie knygnešius

Kovo 28 dieną viešosios bibliotekos parodų salėje vyko senjorų klubo „Rudenėlis“ popietė „Knygnešiai lietuvybės sergėtojai“, skirta knygnešio dienai paminėti.