Duomenų bazės

Katalogai, kartotekos ir DB


• Teisės portalas INFOLEX

Duomenų bazė, kurioje skelbiama aprobuota ir neaprobuota teismų praktika bei pateikiami Lietuvos Respublikos teisės aktai ir kiti dokumentai.
 

Naxos Music Library

Tai išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai. Duomenų bazėje galima rasti kompozitorių ir atlikėjų biografijas, muzikos terminų žodyną ir kitą informaciją. http://ignalinosvb.NaxosMusicLibrary.com

EBSCO Publishing duomenų bazė

Tai visateksčiai elektroniniai socialinių ir humanitarinių mokslų populiarieji, medicinos, verslo ir ekonomikos žurnalai, elektroniniai laikraščiai, žinynai anglų kalba. viena stambiausių elektroninės informacijos tarnybų pasaulyje. Lietuvos informacijos vartotojams šiuo metu pateikiama 8 duomenų bazės. Tai labiausiai naudojamos visatekstės duomenų bazės:
Academic Search Premier duomenų bazė apima su humanitarinių ir gamtos mokslų klausimais susijusią informaciją
Business Source Complete duomenų bazėjė pateikiami ekonomikos, verslo, rinkodaros, vadybos, finansų, buhalterinės apskaitos ir kitomis susijusiomis temomis visateksčiai moksliniai straipsniai ir bibliografinė informacija.
MasterFILE Premier duomenų bazė ypač populiari tarp viešųjų bibliotekų; ji orientuota ne tik į akademinį vartotoją, skirta ir platesniam skaitytojų ratui. Čia greta mokslinių žurnalų pateikiama daug populiaraus turinio periodinių leidinių.
http://search.ebscohost.com Vartotojai turintys prisijungimo slaptažodį jungiasi čia

 
Kartotekos:
Kraštotyros kartoteka,
Teminė kartoteka 2 - 4 klasei,
Teminė poezijos kartoteka,
Teminė citatų kartoteka,
Sisteminė straipsnių kartoteka vaikams,
Teminė poezijos kartoteka vaikams.