Vandenyno vaikai

Knygos viršelis

Jaudinanti ir nepaprastai gražiai parašyta istorija, drąsiai kalbanti apie žmogaus prigimtį ir sugrąžinanti prie tikrųjų vertybių.

Įtraukianti, sukrečianti istorija, drąsiai kalbanti apie žmogaus prigimtį ir sugrąžinanti prie tikrųjų vertybių – šeimos, meilės, tikėjimo, vilties ir atleidimo.

Vieną ramią spalio naktį nedideliame Amerikos miestelyje nutikęs dramatiškas įvykis neatsiejamai suriša be tėvų globos likusio Gusto Silvos ir jo bendraamžės Helės Kostos likimus. Jiedviem augant, vaikiška draugystė nejučia perauga į rimtesnius jausmus. Bet išleistuvių naktį įvykęs skaudus nesusipratimas pažadina Gusto baimes ir taip ilgai slėptus prisiminimus apie praeitį. Bijodamas įskaudinti Helę, Gustas nusprendžia kurti gyvenimą toli nuo mylimosios.

Tačiau viena paslaptinga pažintis ir keistų įvykių sūkurys Gusto ir Helės kelius vėl suves. Jiedu gaus galimybę atsiverti ir susitaikyti su savo praeitimi, tačiau už šią galimybę teks sumokėti labai didelę kainą...

Šios daugiau nei tris dešimtmečius trunkančios istorijos veikėjų likimai painūs ir sudėtingi, jų žmogiškumas ne kartą išbandomas. Tragiški įvykiai, išdavystės, blogis, kuris slepiasi giliausiose sielos kertelėse, ir visa nušviečianti meilės bei tikėjimo šviesa. Tai jaudinanti ir labai tikroviška knyga, kuri ne kartą privers ir krūptelėti, ir nustebti, kiek daug gali mūsų gebėjimas mylėti ir atleisti.

Tris dešimtmečius trunkanti istorija, kuri neatsiejamai suriša dviejų žmonių likimus. Tragiški įvykiai, išdavystės, blogis, kuris slepiasi giliausiose sielos kertelėse, o šalia – visa nušviečianti ir perkeičianti meilės bei tikėjimo šviesa. Šis jaudinantis, nepaprastai gražiai parašytas, vietomis skausmingas romanas drąsiai kalba apie žmogaus prigimtį ir sugrąžina prie tikrųjų vertybių – šeimos, meilės, tikėjimo, vilties ir atleidimo.

Patry Francis